Anciano Reserva 5y Valdepenas DOP 0,75l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Anciano Reserva 5y Valdepenas DOP 0,75l

VES077

Víno rubínově červené barvy, typická španělská odrůda Tempranillo, po dobu 5 let zrálo v dubových sudech, čímž získalo lehce uhlazené třísloviny, perfektní k červenému masu a zralým sýrům.

Více informací

Tento produkt teď není skladem

Prodej produktu byl ukončen
Tento produkt již není dostupný. Níže si můžete vybrat z jeho alternativ či aktuálně dostupných edic.

Parametry

Objem (ml)750
OdrůdaTempranillo
BarvaČervené
Země původuŠpanělsko
Obsah cukruSuché
OblastValdepeñas

Více informací

Valdepenas (podoblast La Mancha) znamená údolí skal a odkazuje na speciální půdu této oblasti poseté oblázky a většími kameny na vápenci a jílu. Kameny během dne nasávají sluneční záření a v noci vydávají nashromážděné teplo. Průměrná výška vinic 750m n.m., suché kontinentální klima s velkým množstvím slunečního svitu a nízkými srážkami vytvářejí ideální mikroklima pro pěstování vinné révy.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan