Nové Ardbeg Grooves 0,7l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Ardbeg Grooves 0,7l

WHS903

Limitovaná edice Ardbeg pro rok 2018 s názvem Grooves. Zrání probíhalo v sudech po červeném víně, které byly intenzivně vypáleny, aby se na povrchu dřeva utvořily hluboké drážky – v angličtině grooves. Díky tomu bylo možné dosáhnout intenzivnější chuti. Nefiltrována za studena a lahvována při 46%. 

Více informací

Další produkty Ardbeg

6 900 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu46
Země původuVelká Británie
OblastSkotské ostrovy

Více informací

Má intenzivní aroma skořice, papriky a kůže společně s klasickými tóny Ardbegu jako pryskyřice, dehtu a mořských vln na pozadí., a část zraje v sudech již dříve použitých Ardbegem. Výsledkem je whiskey, která vypráví o svých vazbách na Černé moře a vlnách - vůně, které jeho sudy vytvořily.

 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan