Chateau Deffends Cotes de Provence AOP Rosé 0,75l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Chateau Deffends Cotes de Provence AOP Rosé 0,75l

VFR501

Velmi svěží, dobře vyvážené a harmonické růžové víno z tzv. "zlatého trojúhelníku" Pierrefeu-du-Var - Carnoules - Cuers. Půda v této oblasti je převážně jíl a vápenec. Svěží blend pouze dvou odrůd Cinsault a Grenache. Světle růžová barva - typická pro rosé z Provence.

Více informací

Tento produkt teď není skladem

270 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)750
BarvaRosé
Země původuFrancie
Obsah cukruSuché
OblastProvence

Více informací

Komplexní vůně typicky spájená se zralými zahradními a lesními plody, černým rybízem a malou bílou květenou. Velice expresivní na patře, s dlouhým závěrem. Hodí se k masovým chodům (upraveným nebo studeným), grilované rybě a bílým masům. Také jako aperitiv. Podává se vychlazené na 10° až 12°C.

60% Cinsault, 40% Grenache

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan