Gancia Asti 1,5l Magnum Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Gancia Asti 1,5l Magnum

GAN011

Magnum láhev sladkého italského sektu Gancia Asti se slámovou až bledě zlatožlutou barvou. Delikátně květinové a ovocné s náznakem pomerančového květu a medu. Svěží a příjemná chuť, která je jemně nasládlá a aromatická. Toto sladké šumivé živé víno je prv

Více informací

Další produkty Gancia

Tento produkt teď není skladem

590 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)1500
BarvaBílé
Obsah alkoholu7,5
Země původuItálie
OblastPiemonte

Více informací

Magnum láhev sladkého italského sektu Gancia Asti se slámovou až bledě zlatožlutou barvou. Delikátně květinové a ovocné s náznakem pomerančového květu a medu. Svěží a příjemná chuť, která je jemně nasládlá a aromatická. Toto sladké šumivé živé víno je první sekt, který rodina Ganca vyráběla. Má D.O.C.G. apelaci pro oblast Canelli a je vyráběno výhradně z bílých Moscato hroznů.

Vyrábí se klasickou metodou zrání, charakteristickou pro bílé víno. Jemné lisování, fermentace při nízké teplotě a skladování při teplotě 10 °C. Sekt je vyráběn metodou Martinotti/Charmat. Ideální nápoj k lehkým jídlům a neodmyslitelný doplněk středomořské kuchyně. Obzvláště chutné k rybám nebo jako aperitiv. Díky svému silnému charisma je toto šumivé víno vyhledávaným nápojem po celý rok. Doporučuje se podávat vychlazené na teplotu 8-10 °C.

100% Moscato Bianco

Barva: Zářivě žlutá se zeleným odleskem.

Bublinky: Jemné a perzistentní.

Buket: Nádech čerstvého ovoce a akátového květu.

Chuť: Příjemná, svěží, decentně kyselá 

 • Valentýn Anna du Codorniu Love
 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan