Meukow X.O. 0,7l gold GB Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Meukow X.O. 0,7l gold GB

COG341

Bezkonkurenční zlatý panter vyjadřuje dokonalou harmonii koňaku Meukow XO, plody tradičního umění dvojité destilace,dlouhého procesu zrání a komplexního prolínání nádherných Crus de Cognac. Líbivá mahagonová barva s dokonalou jasností a velmi atraktivní texturou.

Více informací

Další produkty Meukow

2 600 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu40
Země původuFrancie
OblastCognac

Více informací

Hlava: květinová (jasmín a kosatec), ovocná se sušenými švestkami a broskvemi. Srdce: chuť vanilky a čokolády s portským tawny a poznámkami kandovaného ovoce. V pozadí muškátový oříšek, koření a teplá krabička cigaret. Pravidelně oceňovaný zlatými a stříbrnými medailemi.

Ocenění:

  • Gold Medal at the Cognac Masters, The Spirits Business in London in 2011
  • Gold Medal at the Vinalies Paris in France in 2007
  • Silver Medal at the International Wine & Spirit Competition (IWSC) in England in 2007

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: