Mount Gay Rum Extra Old 0,7l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Mount Gay Rum Extra Old 0,7l

RUM162

Ze vzácných zásob rumu Mount Gay pochází rum Extra Old, bohatá směs těch nejkvalitnějších starých destilátů. Tento umělecky vyráběný rum, jež pomalu dozrává v dubovém dřevě z Kentucky, je ovocem jedinečného destilačního procesu starého několik století. Vý

Více informací

Další produkty Mount Gay

1 240 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu43
Země původuBarbados
ChuťSladká, Kořeněná

Více informací

Ze vzácných zásob rumu Mount Gay pochází rum Extra Old, bohatá směs těch nejkvalitnějších starých destilátů. Tento umělecky vyráběný rum, jež pomalu dozrává v dubovém dřevě z Kentucky, je ovocem jedinečného destilačního procesu starého několik století. Výsledkem je jeden z nejvíce oceňovaných rumů na světě, destilát pro ty nejnáročnější znalce. Oslnivě světélkující rum Extra Old má luxusně bohatý buket a neobyčejně hladkou, dlouhotrvající chuť.

Jeho sytá dubová vůně je vyvážená do dokonalosti díky tónům zralého banánu a opečeného chleba, na které navazuje vanilka, jemné sladké pečivo a teplé koření. Extra Old, dokonalý příklad jemnosti, kterou může přinést jen čas, představuje skutečnou chuť ráje z rumu, který dal vznik rumu.

Za více než 300 let existence se Mount Gay Rum stal opravdovým ambasadorem Barbadosu a jeho unikátního životního stylu. Staletími prověřeným mistrovstvím a zručností Mistrů rumovarníků se z nejlepší cukrové třtiny a nedotčené, korály filtrované vody rodí ostrovní poklad, luxusní a nenapodobitelný odraz barbadoského umění žít.

Konzumace: čistý, na ledu.

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan