Sibona Moscato Millesimata 0,7l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Sibona Moscato Millesimata 2007 0,7l

SIB045

Sibona Moscato Millesimata 2007 grappa je získávána z výlisků hroznů odrůdy Moscato sklizené v roce 2007, pocházejících z vinice rozkládající se v historické části oblasti Barolo. Stařená v dubových sudech, každá láhev je číslována.

Více informací

Další produkty Sibona

Upozornění: poslední kus skladem!

Prodej produktu byl ukončen
Tento produkt již není dostupný. Níže si můžete vybrat z jeho alternativ či aktuálně dostupných edic.

Parametry

Objem (ml)700
OdrůdaNebbiolo
Obsah alkoholu44
Země původuItálie
OblastPiemonte
Ročník2007

Více informací

Sibona Barolo Millesimata grappa je získávána z výlisků hroznů odrůdy Nebbiolo sklizené v jednom konkrétním roce, pocházejících z vinice rozkládající se v historické části oblasti Barolo. Výlisky jsou svezeny palírny a ve stejný den jsou destilována tak, aby se dosáhlo nejvyšší kvality aroma a vůně a uchovali se organoleptické kvality hroznů Moscato. Tato grappa je následně stařená řadu let v dubových sudech, než se stáčí do křišťálových dekanterů.

 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan