Toschi Balmi Glassa 260g Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Toschi Balmi Glassa 260g

TOS112

Balmí glazura s octem balsamico z Modeny kombinuje pohodlí a inovace, který si ponechá všechny tradice a nezaměnitelnou chuť balzamikového octa z Modeny

Více informací

145 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Více informací

Sladké šťávy vylisované z Trebbiano hroznů se svaří na tmavý sirup který potom musí zrát za velmi přísných podmínek. Sirup zraje ve velkých dubových sudech po přidání „mateřského“ octa.

Tato hroznová šťáva se potom míchá se starým vinným octem a proces fermentace začne. Balsamický ocet se neprodukuje v chladných sklepích s kontrolovanou teplotou, ale skřípavých podkrovích, která jsou ledově studená během zimních měsíců, dusně horká v létě a vlhká během dlouhého údobí jarních děšťů a podzimních mlh.

Balsamický ocet se dnes díky kreativitě kuchařů stal nezbytným nejenom v Itálii nebo v italských restauracích, ale i v jiných dražších restauracích po celém světě. Italové vychutnávají balsamický ocet již po staletí.

 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • Bonboniéra a dvě degustační skleničky Rémy Martin ZDARMA

 • Objevte řadu koňaků Meukow