Ardbeg Dark Cove 0,7l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Ardbeg Dark Cove 0,7l

WHS861

Limitovaná edice skvělé ostrovní whisky u příležitosti tradičního Ardbeg Day zrála v parádní kombinaci sudů po bourbonu a sudů po Oloroso sherry, temných jako noc. Výsledkem je hutná měděná barva, vůně koření, hořké čokolády, karamelu, kávy a dubového dřeva v doprovodu ohně, květinových not a ovoce. V chuti dominují rozinky, štiplavý zázvor a pepř, limetka a dubové dřevo.

Více informací

Další produkty Ardbeg

Tento produkt teď není skladem

Prodej produktu byl ukončen
Tento produkt již není dostupný. Níže si můžete vybrat z jeho alternativ či aktuálně dostupných edic.

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu46,5
Země původuVelká Británie
OblastSkotské ostrovy

Více informací

Jednou za rok se koná Islay Festival. Jednou za rok při té příležitosti otevře palírna Ardbeg své brány návštěvníkům a uspořádá Ardbeg Day. Jednou za rok spatří světlo světa limitovaná edice jejich skvělé whisky. V roce 2016 se zrodila Ardbeg Dark Cove. Černá, jako noci, za kterých Skotové pašovali nelegálně vyrobenou whisky. Nejtmavší whisky, jakou kdy v Ardbeg vyrobili.

Skotská whisky Ardbeg Dark Cove 2016 v sobě snoubí kousky zrající v sudech po bourbonu a v tmavých sudech po vyhlášené Oloroso sherry. Hned po přivonění vám bude jasné, že tohle není klasický Ardbeg. Něco je jinak. Tradiční kořeněná vůně má nádech hořké čokolády, karamelu, kávy a dubového dřeva. V pozadí hoří ohně, kvetou květiny a roste ovoce.

Tahle lahůdka je na patře příjemně kořeněná, s tóny rozinek, datlí, pikantního zázvoru a černého pepře, svěží limetky a dubového dřeva. V závěru přebírá žezlo karamel, káva a pro tuto palírnu typické dehtové noty.

 • Moët Chandon + sklenice dárková sada

 • Goldkenn likérové čokolády
 • Gurmetum CZ
 • Jack Daniel's
 • Goldkenn dárkové balení likérových čokolád
 • Ron Zacapa Centenario - dárková edice se skleničkami

  ÚŽASNÁ DÁRKOVÁ
  EDICE ZACAPY 23

  Ultimátní potěšení pod stromečkem pro milovníka rumu Zacapa Centenario

 • Goldkenn Goldbars zlaté cihly
 • Objevte řadu koňaků Meukow