Možnosti doručení zboží na Napojka.cz

Doručujeme na libovolnou adresu v ČR

Zboží vám doručíme zdarma již při nákupu nad 3.990,- Kč. Pro dopravu objednávek v nižší hodnotě používáme kurýry přepravní společnosti DPD. Pro dopravu větších zásilek používáme společnost TOPTRANS. Náš e-shop vám automaticky nabídne vhodného přepravce. Tyto společnosti běžně doručují mezi 8. až 17. hodinou, proto zvolte pro doručení adresu na které se v tuto dobu běžně zdržujete.

Zboží po Praze doručíme do 4 hodin

Nově nabízíme expresní dopravu po Praze prostřednictvím kurýrní služby Sprinter. Služba funguje v pracovní dny se 4-hodinovým doručovacím oknem. Ten samý den Vám zboží dodáme pokud objednáte do 16:00. Pro tuto přepravu doporučujeme zaplatit kartou on-line, nicméně lze platit i v hotovosti kurýrovi.

Osobní odběr u nás

Můžete také využít osobního odběru na našem pražském skladě Nuselská 53, Praha 4. Osobní odběr na našem skladě je zdarma pro všechny objednávky bez ohledu na částku.

Zaslání na pobočku v síti Uloženka

Objednávky v celkové hodnotě nad 1.500,- Kč si můžete nechat zaslat na některou z 95 poboček sítě Uloženka. Pro objednávky nad 3.990,- Kč nabízíme tuto službu zdarma.

Nákup zboží bez objednávky přímo na našich prodejnách Gurmetum

Nabízíme nákup zboží bez objednání na našich prodejnách Gurmetum v Praze v OC Nový Smíchov, OC Chodov a OC Arkády. Otevřeno denně od 9-21h po-ne.