Možnosti doručení zboží na Napojka.cz

Doručujeme na libovolnou adresu v ČR

Zboží vám doručíme zdarma již při nákupu nad 4.999,- Kč. Pro dopravu objednávek v nižší hodnotě používáme kurýry přepravní společnosti DPD. Pro dopravu větších zásilek používáme společnost TOPTRANS. Náš e-shop vám automaticky nabídne vhodného přepravce. Tyto společnosti běžně doručují mezi 8. až 17. hodinou, proto zvolte pro doručení adresu na které se v tuto dobu běžně zdržujete. Po Praze využíváme kurýrní společnost Sprinter, která doručuje v 4 hodinovém okně, na doručení se s Vámi domluví naši operátoři.

Můžete také využít osobního odběru na naší prodejně Gurmetum v OC Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11. Osobní odběr na prodejně je zdarma pro všechny objednávky bez ohledu na částku. Pro osobní odběr je možná pouze platba předem - online kartou nebo bankovním převodem. Děkujeme za pochopení.

Zboží můžete samozřejmě zakoupit jak na naší prodejně Gurmetum v OC Chodov, tak i na naší druhé prodejně v OC Nový Smíchov bez předchozí objednávky (zboží uvedené jako "skladem" nemusí být dostupné na obou prodejnách, doporučujeme dostupnost telefonicky ověřit).

Důležité upozornění: Prodejny Gurmetum jsou od 14.3. do odvolání uzavřeny díky opatření vlády ČR, osobní odběr tak není možný.

Doručování dopravci na Vámi uvedenou adresu funguje v omezeném režimu, může docházet ke zpožděním. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.