Možnosti doručení zboží na Napojka.cz

Doručujeme na libovolnou adresu v ČR

Zboží vám doručíme zdarma již při nákupu nad 4.999,- Kč. Pro dopravu objednávek v nižší hodnotě používáme kurýry přepravní společnosti DPD. Pro dopravu větších zásilek používáme společnost TOPTRANS. Náš e-shop vám automaticky nabídne vhodného přepravce. Tyto společnosti běžně doručují mezi 8. až 17. hodinou, proto zvolte pro doručení adresu na které se v tuto dobu běžně zdržujete. Po Praze využíváme kurýrní společnost Sprinter, která doručuje v 4 hodinovém okně, na doručení se s Vámi domluví naši operátoři.

Můžete také využít osobního odběru na naší prodejně Gurmetum v OC Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11. Osobní odběr na prodejně je zdarma pro všechny objednávky bez ohledu na částku. Pro osobní odběr je možná pouze platba předem - online kartou nebo bankovním převodem. Děkujeme za pochopení.

Zboží můžete samozřejmě zakoupit jak na naší prodejně Gurmetum v OC Chodov, tak i na naší druhé prodejně v OC Nový Smíchov bez předchozí objednávky (zboží uvedené jako "skladem" nemusí být dostupné na obou prodejnách, doporučujeme dostupnost telefonicky ověřit).

Dodání zboží do Vánoc 2019

Vážení zákazníci, pro garanci doručení Vašich objednávek do Vánoc, prosím respektujte následující harmonogram:

Dodání po celé ČR (mimo Prahu)objednání do 15.12. 12:00 
Dodání po Prazeobjednání do 17.12. 12:00
Osobní odběrobjednání do 17.12. 12:00

Po těchto termínech již negarantujeme doručení do Vánoc.

Děkujeme za pochopení a přízeň v letošním roce, Tým napojka.cz