Bushmills 10y 0,7l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Bushmills 10y 0,7l

WHS300

Bushmills Malt Whiskey je nefalšovaným ztělesněním všech tradic destilace v Bushmills. Po trojnásobné destilaci dodávající jí neobyčejnou jemnost, je uložena do dubových Oloroso sudů po sherry a americkém bourbonu na dobu nejméně deseti let.

Více informací

Další produkty Bushmills

890 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu40
Země původuIrsko

Více informací

Bushmills Malt Whiskey je nefalšovaným ztělesněním všech tradic destilace v Bushmills, Po trojnásobné destilaci dodávající jí neobyčejnou jemnost, je Bushmills uložena do dubových Oloroso sudů po sherry a americkém bourbonu na dobu nejméně deseti let. Výsledkem je světle zlatá, výrazná a zároveň jemná sladová whiskey s podtóny vanilky, medu a sherry.

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: