Diplomático Single Vintage 2007 0,7l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Diplomático Single Vintage 2007 0,7l

RUM405

Single Vintage je mimořádná ročníková edice rumu Diplomático vyráběná v limitovaném množství.

Více informací

Další produkty Diplomático

4 500 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Příbuzné a zajímavé

  Parametry

  Objem (ml)700
  Obsah alkoholu43
  Země původuVenezuela
  Ročník2007
  ChuťSladká, Ovocná

  Více informací

  Na začátku je výběr rumů destilovaných v roce 2007, které byly vyhodnoceny jako výjimečné. Destilovány byly na starém měděném kotlíkovém zařízení, výhradně z medu cukrové třtiny. Rumy zrály 12 let v sudech, které předtím obsahovaly bourbon a whisky, a v nových sudech z amerického dubu. Maestro Roneros rumy poté blendovali a výsledný blend byl uložen ještě na jeden rok do sudů, které předtím obsahovaly oloroso sherry.

  Diplomático Single Vintage 2007 se vyznačuje výraznými, vyváženými tóny vanilky, karamelu, sušeného ovoce a náznaků sherry.

  Maestro Ronero, Tito Cordero, se rozhodl použít pro zrání tohoto skvostného destilátu ty nejlepší sudy po bourbonu a single malt whisky. Tyto sudy následně uchovávaly svůj rumový obsah, dokud nedosáhl optimálního stáří. Po jeho dosažení byl uložen do sudů, které dříve obsahovaly španělské sherry, aby finálnímu rumu poskytly závěrečný dotek. Jemné dubové tóny vyvážené sušeným ovocem, vanilkou a lehkými náznaky toustu, které můžeme vnímat v tomto elegantním, komplexním a intenzivním rumu vás nenechají na pochybách, že jste ochutnali skutečně skvělý rum.