Dom Perignon Vintage 2008 0,75l Chef de Cave Legacy Edition Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Dom Perignon Vintage 2008 0,75l Chef de Cave Legacy Edition

CHA491

Láhev Dom Pérignon Blanc 2008 v unikátním dárkovém boxu, představující poctu historické události změny Chef de Cave (sklepmistra) šampaňského domu Dom Pérignon. Přední straně dominuje zlatý štít a podpisy Richarda Geoffroye a Vincenta Chaperona. Boční strany obsahují jejich biografie.

Více informací

Další produkty Dom Pérignon

6 900 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)750
BarvaBílé
Obsah alkoholu12,5
Země původuFrancie
Obsah cukruBrut
OblastChampagne
Ročník2008

Více informací

Leden 2019 představuje pro Dom Pérignon historický milník. Dosavadní Chef de Cave, Richard Geoffroy předává po 28 letech pomyslné žezlo Vincentovi Chaperonovi.

Tuto významnou událost doprovází uvedení nového ročníku, Dom Pérignon Vintage 2008, který v sobě kombinuje vizi obou těchto výjimečných mužů.

Dom Pérignon Vintage 2008 pochází z temného roku, jemuž dominovala obloha pokrytá mračny. Stejně jako v ikonickém roce 1966 nakonec vše zachránilo neobyčejně horké a slunečné září. Zralost a kvalita úrody překonala veškerá očekávání.

Šampaňská vína Dom Pérignon se nenechávají omezovat standardní dobou zrání, každé víno si určuje svou vlastní. Dom Pérignon Vintage 2008 byl tak uveden později, než Vintage 2009.

Uvedení speciální edice Dom Pérignon Vintage 2008 Chef de Cave Legacy Edition na trh proběhen celosvětově 1.11.2018 v exkluzivním limitovaném počtu kusů.

 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan