Glenmorangie 18y 0,7l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Glenmorangie 18y 0,7l

WHS395

První dojem je série lákavých vůní bohatého stolu podzimních dožínek. Bohatá, pryskyřičná vůně ořechů v kombinaci s výrazným karamelem créme brulée se vyvíjí do sametové pěny krémové vanilky.

Více informací

Další produkty Glenmorangie

3 890 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu43
Země původuVelká Británie
OblastHighlands

Více informací

První dojem je séerie lákavých vůní bohatého stolu podzimních dožínek. Bohatá, pryskyřičná vůně ořechů v kombinaci s výrazným karamelem créme brulée se vyvíjí do sametové pěny krémové vanilky. Na patře jako hedvábí obalí jazyk plnou, bohatou, zpočátku grapefruitově pomerančovou chutí. Pak hypnotizuje harmonií tekoucího medu, sladkého krému a aromatického květinového buketu, pomalu přecházejícího do teplé, nektarové chuti lískových a vlašských ořechů ze sudů po sherry Oloroso, ve kterých tato whisky dozrává. Vychutnejte si pestrou chuť datlí a fíků, umocněnou nečekanou něhou vůně hořícího dřeva, z každého doušku se stane extrémně vzácný požitek.