Jack Daniel's Honey 0,7l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Jack Daniel's Honey 0,7l

WHS686

Jack Daniels s medem. Jack Daniels Tennessee Honey spojuje dvě vzájemně se doplňující chutě novým způsobem. Kvalita a charakter Honey Tennessee je v souladu s tradicí Jacka Danielse.

Více informací

Další produkty Jack Daniel's

720 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu35
Země původuUSA

Více informací

Jack Daniels s medem. Jack Daniels Tennessee Honey spojuje dvě vzájemně se doplňující chutě novým způsobem. Kvalita a charakter Honey Tennessee je v souladu s tradicí Jacka Danielse. Tato whisky je vyrobena ze směsi Jack Daniel 's Old No.7 Tennessee Whisky a medového likéru. Jack Daniel' s Honey je vzrušující novinkou ve světě whisky. Honey má výraznou jantarovou barvu, sladkou chuť se špetkou skořice s lehkými květinovými podtóny.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: