Vican Karel Roden Pálava výběr z hroznů Pod Mušlovem 0,75l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Vican Karel Roden Pálava výběr z hroznů Pod Mušlovem 0,75l

VCR217

Jedna z nejoblíbenějších odrůd vína - Pálava, tentokrát ve speciální edici Karel Roden. Známý umělec ve spolupráci s majitelem vinařství, které se stalo absolutním vítězem Vinařství roku 2019, vybírá každý rok čtyři nejlepší vína sezóny do speciální edice nesoucí jeho jméno. Díky spojení vinařství Vican s hercem Karlem Rodenem vzniklo několik velmi prestižních vín, která získala mnoho ocenění.

Více informací

350 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)750
OdrůdaPálava
BarvaBílé
Obsah alkoholu14,5
Země původuČeská republika
Obsah cukruPolosladké
OblastMorava

Více informací

Víno Karel Roden Pálava má zlatožlutou citrusovou barvu a výraznou vůni tropického ovoce a medu s tóny rozkvetlé louky. Chuť je harmonická a plná, v níž dominují tóny přezrálých meruněk a hroznů.