Don Papa Rum 0,7l Tarsier Glass GB Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Don Papa Rum 0,7l Tarsier Glass GB

RUM341

Don Papa v dárkovém balení, jehož součástí je originální sklenice. Design sklenice je inspirován barevným světěm ostrova Negros, na jejím okraji je usazen nártoun, nejmenší primát světa, pro něhož je ostrov domovem. 

Více informací

Další produkty Don Papa

Tento produkt teď není skladem

1 290 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu40
Země původuFilipíny
ChuťSladká, Ovocná

Více informací

Don Papa je prémiový malosériově vyráběný rum z ostrova Negros Occidental (Filipíny) destilovaný z nejlepší cukrové třtiny na světě. Don Papa zraje v dubových sudech po dobu 7 let na úpatí hory Kanlaon, poté je blendován.

Ostrov Negros Occidental je díky své poloze, klimatu a bohaté sopečné půdě ideální pro pěstování cukrové třtiny. Don Papa má světle jantarovou barvu, lehké a ovocné aroma, na patře je jemný a hladký, má dlouhý a bohatý závěr, nabízí chutě vanilky, medu a kandovaného ovoce.

Don Papa Rum je inspirovaný příběhem jednoho z neopěvovaných hrdinů filipínské revoluce: Dionisio Magbuelas, známý jako "Papa" Isio. Nejprve předák cukrové plantáže, postupně šaman, léčitel, věštec, rebel a vůdce skupiny babaylanes - hrál klíčovou roli ve filipínské revoluci na sklonku 19. století, jeho duch a vůdcovství pomohly osvobodit ostrov Negros od španělské nadvlády, což nakonec vedlo k nezávislosti.

Don Papa Rum ztělesňuje Papa Isiova ducha nezávislosti, úcty a smyslu pro spravedlnost.

 • Moët Chandon + sklenice dárková sada

 • Goldkenn likérové čokolády
 • Gurmetum CZ
 • Jack Daniel's
 • Goldkenn dárkové balení likérových čokolád
 • Ron Zacapa Centenario - dárková edice se skleničkami

  ÚŽASNÁ DÁRKOVÁ
  EDICE ZACAPY 23

  Ultimátní potěšení pod stromečkem pro milovníka rumu Zacapa Centenario

 • Goldkenn Goldbars zlaté cihly
 • Objevte řadu koňaků Meukow