Metaxa Grande Fine Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Metaxa Grande Fine 0,7l porcelán

BRA056

Metaxa Grande Fine je vzácný druh Metaxy v originální porcelánové karafě. Tato Metaxa zraje v dubových sudech v průměru 15 let a je obdarována výrazně jemnou medovou chutí.

Více informací

Další produkty Metaxa

1 490 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu40
Země původuŘecko

Více informací

Chuť jí dávají vinné destiláty, které zrají až 15 let v dubových sudech z limousinského dubu. Zjemňují ji muškátová vína z ručně sbíraných hroznů a tajná směs řeckých bylin a koření. Metaxa Master všechny tyto ingredience ve správný čas spojí a nechá dál dozrát k dokonalosti. V každém doušku si pak vychutnáváte esenci Řecka: tradici a radost ze života.

Design porcelánové lahve z nové sběratelské edice Metaxa Grande Fine vytvořila řecká designérka RODANTHI SENDUKA. „Inspirovala jsem se řeckou scenérií: úzkými uličkami, krásnými jednoduchými vzory a kykladskou architekturou. Bílá symbolizuje domy na řeckých ostrovech, modrá moře zalité sluncem.“

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan