Rémy Martin X.O. Excellence 0,7l dárkové balení Zobrazit větší

Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Rémy Martin X.O. Excellence 0,7l dárkové balení

COG007

Rafinovaná kombinace směsi s více než 200 koňaků vedla k vyladění všech atributů na míru současnému zákazníkovi. Ve vůni i chuti se projevuje relativně dlouhé zrání v pečlivě vybíraných sudech. Koňak velkého a zároveň přístupného zážitku.

Více informací

Další produkty Rémy Martin

Tento produkt je dostupný pouze pro následující způsoby doručení
  • Osobní odběr Gurmetum OC Chodov, Praha 4

Důvodem jsou provozní podmínky, zejména pak klimatické či bezpečnostní. Děkujeme za pochopení :-)

4 600 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)700
Obsah alkoholu40
Země původuFrancie
OblastCognac

Více informací

Rémy Martin Cognac X.O. - rafinovaná kombinace směsi s více než 200 koňaků vedla k vyladění všech atributů na míru současnému zákazníkovi. Ve vůni i chuti se projevuje relativně dlouhé zrání v pečlivě vybíraných sudech.

Výroba: Destilací vína, vyrobeného z 80 % hroznů vypěstovaných výhradně v oblasti Grande Champagne a 20 % hroznů vypěstovaných v Petite Champagne, které leželo tzv. „na kalech“ v menších bečkách.

Zrání: Průměrná doba zrání koňaků podílejících se na směsi je 22 let; používají se sudy z limousinského dubu vyrobené ve vlastním bednářství.

Konzumace: čistý, vynikající jako doprovod ke kávě nebo doutníku

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: