Mouton Cadet Reserve Médoc AOC 0,75l Zobrazit větší
Fotografie produktů (zejména vín) je pouze informativní včetně indikace případného ročníku na etiketě. U drtivé většiny produktů jsou fotografie aktuální, nicméně někdy se design může ročník od ročníku měnit a výrobci ne vždy produkty přefocují. Závazné informace jsou uvedeny v sekci vlastností produktu. Pokud je pro Vaši objednávku shoda produktu s fotografií kritická a máte pochybnosti, prosíme kontaktujte nás a my to pro tento produkt prověříme proti fyzické zásobě. Děkujeme!

Mouton Cadet Reserve Médoc AOC 0,75l

VFR342

Pozoruhodně expresivní víno, silné a bohaté, odhalující koncentrovanou a plnou chuť, která je v dokonalé rovnováze. Médoc, typicky pro tuto apelaci, kombinuje schopnost, strukturu a délku, po níž vnímáme chuť.

Více informací

Další produkty Barons de Rothschild

490 Kč s DPH

Dostupnost SKLADEM

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem (ml)750
BarvaČervené
Země původuFrancie
Obsah cukruSuché
OblastMedoc
Ročník2007

Více informací

Víno, které je skladbou Cabernet Sauvignon (60%), emblematickou odrůdou Medoc, Merlot (30%) a Cabernet Franc (10%), svědčí o dovedném smíchání a obratné rovnováze mezi bohatou chutí a vůní a vyváženými tříslovinami. Archivace a optimální požitek :1 - 8 roků Doporučené harmonické spojení : s červeným masem s pernatou a srstnatou zvěřinou s italskou pastou s jehněčím masem s tvrdými sýry Max. obsah alkoholu :12,5 % Optimální teplota k servisu :17° C – 18° C.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

 • Gurmetum CZ
 • Moet Ice sluneční brýle

  MOET ICE SADA

  + SLUNEČNÍ BRÝLE
  ZDARMA

  Získejte Moet Ice sluneční brýle
  k sadě dvou láhví se 4 sklenicemi

 • RumTastic
 • Goldkenn Captain Morgan